Dažniausiai užduodami klausimai

PRODUKTŲ INFORMACIJA

Jeigu Jūsų svoris yra:

Iki 75kg - rinkitės 5kg svorio antklodę

>75 kg - rinkitės 9kg svorio antklodę

Svorio pasirinkimas yra mūsų rekomendacija, yra žmonių, mėgstančių sunkesnes antklodes, todėl rinkitės pagal tai, kuris svoris Jums atrodo priimtinesnis.

Sunki antklodė mūsų organizmą veikia tarsi šiltas ir malonus apkabinimas. Dėka jos viduje esančių smulkių stiklo rutuliukų, antklodė sukuria lengvą spaudimo galią, kuri paskatina laimės hormono - serotonino bei miego hormono - melatonino gamybą. Ja užsiklojus palaipsniui sulėtėja širdies ritmas, kvėpavimas tampa tolygesnis, apima saugumo jausmas. Tai padeda jūsų kūnui ir mintims nurimti bei atsipalaiduoti, sumažėja juntamas stresas, nerimas ir įtampa. Todėl sunki antklodė Jums padės lengviau užmigti ir greičiau panirti į gilų bei ramų nakties miegą.

Visi asmenys, norintys nurimti ir atsipalaiduoti, sumažinti juntamą stresą ir nerimą bei norintys ramiau ir kokybiškiau miegoti.

Antklodė tinkama autizmo spektrą turintiems žmonėms - gali padėti palengvinti autizmo simptomus.

Taip pat sunkios antklodės naudojamos siekiant palengvinti įvairių psichologinių sutrikimų simptomus. Antklodės gali padėti turintiems: nerimo ir panikos sutrikimus, obsesinį kompulsinį sutrikimą (OCD), dėmesio trūkumo ir hiperaktyvumo sindromą (ADHD), potrauminio streso sindromą (PTSD) ir kt.

Sunkios antklodės negali būti naudojamos kūdikiams bei vaikams iki 3 metų, siekiant išvengti užspringimo ar uždusimo pavojaus. Prieš įsigyjant sunkią antklodę vaikui, rekomenduojama prieš tai pasikonsultuoti su pediatru.

Sunkios antklodės nerekomenduojama naudoti žmonėms, turintiems miego apnėją, astmą, klaustrofobiją, cukrinį diabetą bei įvairius širdies veiklos sutrikimus. Prieš įsigyjant sunkią antklodę, žmonės, turintys šiuos sutrikimus, turėtų pasikonsultuoti su gydytoju.

Nėra jokių duomenų, jog sunkios antklodės gali būti pavojingos nėščioms moterims, tačiau prieš naudojant rekomenduojame pasikonsultuoti su ginekologu.

Sunkios antklodės:

Hancen sunkios antklodės pagamintos iš dviejų tipų medžiagų: iš natūralaus medvilnės pluošto ir poliesterio bei natūralaus bambuko pluošto ir poliesterio. Antklodės užpildytos smulkiais stiklo rutuliukais bei poliesterio kamšalu. 

Sunkūs pledai:

Hancen sunkūs pledai pagaminti iš itin švelnaus Minky audinio (100 % poliesteris).

Užvalkalai:

Hancen turi keletą skirtingų užvalkalų tipų:

Medvilniniai - pagaminti iš 100 % natūralaus medvilnės pluošto bei premium satino.

Bambukiniai - pagaminti iš 100 % natūralaus bambuko pluošto.

Minky audinio - pagaminti iš 100 % poliesterio.

Pagrindinis skirtumas - medžiaga. Medvilnė - kokybiškas ir ilgaamžis audinys, kuris pralaidus orui, puikai sugeria drėgmę, yra higieniškas ir nedirgina odos. Tuo tarpu bambukas - ne tik pralaidus orui, bet ir turi itin gerą termoreguliaciją. Jis leidžiančia miego metu palaikyti optimalią ir komfortišką temperatūrą, tad puikiai tinka naudoti visus metus - vasarą išliks vėsus, o žiemą neleis sušalti. Taip pat bambukas yra itin švelnus ir pasižymi antibakterinėmis bei hipoalerginėmis savybėmis.

Hancen sunkios antklodės pagamintos iš orui pralaidžių medžiagų, tad miego metu palaikoma optimali ir komfortiška temperatūra, apsaugoma nuo sukaitimo.

Sunkios antklodės sukuriamas efektas nesikeičia nuo to, ar naudosite Hancen užvalkalą, tačiau naudodami kitų gamintojų užvalkalus galite jausti diskomfortą, nes antklode gali slankioti ir sukristi į kampus. Hancen užvalkalo viduje prisiūti specialūs raišteliai, kurie užtikrins antklodės stabilumą, o švelniai prie odos glundantis audinys sukurs dar malonesnius pojūčius. Taip pat miegodami su įvilkta antklode ją apsaugosite nuo dažno skalbimo ir greitesnio susidėvėjimo, tokiu būdu užtikrindami jos ilgesnį tarnavimo laikotarpį.

Hancen sunkias antklodes gali naudoti ne jaunesni nei 3-jų metų vaikai, sveriantys ne mažiau nei 15 kg.

PRODUKTŲ PRIEŽIŪROS INFORMACIJA

Sunkios antklodės ir sunkaus pledo priežiūra:

Skalbimas: negalima skalbti skalbimo mašinoje. Skalbti tik rankomis, ne aukštesnėje nei 30 laipsnių temperatūroje, nebalinti.

Džiovinimas: nedžiovinti džiovyklėje.

Lyginimas: negalima lyginti.

Medvilninių ir dvipusių užvalkalų priežiūra:

Skalbimas: plauti skalbimo mašina 40 laipsnių temperatūroje, nebalinti.

Džiovinimas: džiovinti vidutine temperatūra.

Lyginimas: lyginti ne didesne nei 150 laipsnių temperatūra.

Bambukinių ir antibakterinių (su sidarbo jonais) užvalkalų priežiūra:

Skalbimas: plauti skalbimo mašina 30 laipsnių temperatūroje, nebalinti ir nemirkyti. Jokio cheminio valymo.

Džiovinimas: nedžiovinti džiovyklėje.

Lyginimas: nelyginti.

Minky audinio užvalkalų priežiūra:

Skalbimas: plauti skalbimo mašina 30 laipsnių temperatūroje, nebalinti, nenaudoti minkštiklio.

Džiovinimas: džiovinti žemomis apsukomis.

Lyginimas: nelyginti.

PREKIŲ PRISTATYMO IR GRĄŽINIMO INFORMACIJA

Prekių pristatymas paštomatu nemokamas, kurjeriu - 5 EUR.

Prekių pristatymas vykdomas per Venipak kurjerius arba paštomatus.

Prekės pristatomos per 1-3 d.d. nuo užsakymo gavimo

Nenaudotas, nepraradusias prekinės išvaizdos prekes galima grąžinti per 14 d. terminą. Taip pat suteikiame net 30 dienų nemokamą prekių grąžinimo garantiją sunkioms antklodėms (prekės išbandymo laikotarpis). Turėsite galimybę išbandyti mūsų produktą namuose ir nuspręsti, ar jis Jums tinkamas. Jeigu per mėnesį laiko persigalvosite - galėsite jį lengvai grąžinti be jokių papildomų mokesčių ir atgauti visus savo pinigus.

Grąžinti produktai yra aukojami labdaros organizacijai Caritas. Šiuo metu ypatingas dėmesys skiriamas Ukrainos karo pabėgelių palaikymui.