Hancen

GERESNIS MIEGAS. GERESNIS GYVENIMAS.

Jūsų ramus ir kokybiškas miegas - mūsų prioritetas, todėl kiekvieną savo gaminį kuriame su didele meile, kruopščiai atrinkdami tik aukščiausios kokybės medžiagas, siekiant užtikrinti geriausią Jūsų miego patirtį. Kokybiškai pailsėjęs žmogus funkcionuoja ir jaučiasi geriau: turi daugiau energijos, yra produktyvesnis, geriau nusiteikęs bei mažiau paveikus stresui. Dėl to tikime, jog geresnis miegas mus veda link geresnio ir pilnavertiškesnio gyvenimo.

DRAUGIŠKI ŽMOGUI IR GAMTAI

Hancen sunkios antklodės ir užvalkalai pagaminti iš natūralaus medvilnės ir bambuko pluošto. Tai itin patvarios, kokybiškos bei orui pralaidžios medžiagos, kurios nekenkia gamtai ir suteikia ypatingą komfortą žmogui. Minkštas audinys švelniai priglunda prie kūno, suteikdamas dar malonesnius pojūčius miego metu. Be to, medvilnė ir bambukas pasižymi hipoalerginėmis savybėmis, tad mūsų produktai tiks net jaurią odą turintiems bei į alergijas linkusiems žmonėms.

MOKSLU PAGRĮSTA NAUDA

Moksliškai įrodyta, jog dėka sukuriamo spaudimo, sunkios antklodės padeda nurimti, atsipalaiduoti bei pagerinti miego kokybę. Ne veltui, jau ilgą laiką jos naudojamos kaip terapinė priemonė, padedanti lengvinti autizmo spektrą turinčių žmonių jaučiamus simptomus. Ja užsiklojus apima panašus jausmas, lyg apsikabinus, tad žmonėms su autizmu tai gali padėti nurimti, suteikti saugumo jausmą, lengviau užmigti ir ramiau miegoti. Taip pat šios antklodės naudojamos siekiant palengvinti įvairių psichologinių sutrikimų simptomus. Antklodės gali padėti turintiems: nerimo ir panikos sutrikimus, obsesinį kompulsinį sutrikimą (OCD), dėmesio trūkumo ir hiperaktyvumo sindromą (ADHD), potrauminio streso sindromą (PTSD) ir kt

INDIVIDUALUS DĖMESYS KIEKVIENAM

Mums rūpi Jūsų miegas, dėl to sukūrėme individualiam naudojimui skirtas antklodes, kurios idealiai prisiderintų prie skirtingų kiekvieno žmogaus poreikių ir įpročių. Antklodė sumodeliuota taip, kad jos svoris sudarytų 10 % kūno svorio, sukuriant tinkamo stiprumo spaudimą, kuris užtikrins Jūsų komfortišką poilsį. Be to, galite pasirinkti ne tik reikiamą svorį, bet ir Jums patinkantį audinį ir jo spalvą, taip susikurdami personalizuotą antklodę, skirtą tik Jums.

NEMOKAMA GRĄŽINIMO GARANTIJA

Suprantame, jog niekada neturėjus sunkios antklodės, gali kilti įvairių baimių ir dvejonių dėl jos įsigijimo. Siekdami jas išsklaidyti, suteikiame net 30 dienų nemokamą grąžinimo garantiją! Turėsite galimybę išbandyti mūsų produktą namuose ir nuspręsti, ar jis Jums tinkamas. Jeigu per mėnesį laiko persigalvosite - galėsite jį lengvai grąžinti be jokių papildomų mokesčių ir atgauti visus savo pinigus.

MALONUS KLIENTŲ APTARNAVIMAS

Siekiame sukurti geriausią Jūsų miego patirtį, dėl to ypatingą dėmesį skiriame ne tik produkto kūrimui, bet ir klientų aptarnavimui. Stengiamės, kad klientams būtų paprasta išsirinkti, užsisakyti ir naudoti mūsų produktus savo namuose. Atidžiai įsiklausome į kiekvieno iš Jūsų poreikius, apsipirkimo patirtį bei atsiliepimus - tai leidžia mums tobulėti ir augti.

Turite klausimų?

Ši svetainė apsaugota „reCAPTCHA“, taip pat taikoma „Google“ privatumo strategija ir paslaugų naudojimo sąlygos.